Всi новини
Партнер
Комунікація в громаді: вихід на прямий контакт
15 березеня, 2024 у 15:13 | 684 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото інформаційного відділу Дергачівської міської ради Відбулася неформальна зустріч керівника громади В’ячеслава Задоренка із заслуженими діячами сфери медицини та освіти, головами громадських організацій, ветеранами правоохоронних органів, представниками державних органів влади та місцевого самоврядування Дергачівщини.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_03_24/65f42d9639622.jpg)
Фото інформаційного відділу Дергачівської міської ради
Відбулася неформальна зустріч керівника громади В’ячеслава Задоренка із заслуженими діячами сфери медицини та освіти, головами громадських організацій, ветеранами правоохоронних органів, представниками державних органів влади та місцевого самоврядування Дергачівщини.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз