На Дергачівщині встановлено 25 модульних будинків
18 березеня, 2024 у 10:04 | 289 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото Дергачівської міськради У грудні 2023 року на Дергачівщині, завдяки підтримці американського благодійного фонду «До України з любов’ю», розпочалося впровадження пілотного для Харківщини проєкту відновлення житла для постраждали від російської агресії українців. Він передбачає встановлення спеціальних модульних будинків замість тих, що були повністю знищені внаслідок бойових дій у найбільш пошкоджених населених пунктах громади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_03_24/65f7d995d9136.jpg)
Фото Дергачівської міськради
У грудні 2023 року на Дергачівщині, завдяки підтримці американського благодійного фонду «До України з любов’ю», розпочалося впровадження пілотного для Харківщини проєкту відновлення житла для постраждали від російської агресії українців. Він передбачає встановлення спеціальних модульних будинків замість тих, що були повністю знищені внаслідок бойових дій у найбільш пошкоджених населених пунктах громади.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз