Освітяни Дергачівщини – в авангарді змін!
14 лютого, 2024 у 14:03 | 391 | Редактор: Петро Ольшанський
![Фото Управління осіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради Управління осіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради інформувало про проведення наради з керівниками та заступниками закладів освіти і культури у форматі «круглого столу». Темою засідання стали перспективи розвитку освітньої галузі у громаді в умовах реформування Нової української школи, а також залучення іноземних партнерів до відновлення культурно-освітніх закладів громади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/14_02_24/65cc9039f1bce.jpg)
Фото Управління осіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради
Управління осіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради інформувало про проведення наради з керівниками та заступниками закладів освіти і культури у форматі «круглого столу». Темою засідання стали перспективи розвитку освітньої галузі у громаді в умовах реформування Нової української школи, а також залучення іноземних партнерів до відновлення культурно-освітніх закладів громади.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз