Родинам захисників надають дрова
21 лютого, 2024 у 15:25 | 297 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото КП "Постачальник послуг" Триває підтримка родин українських захисників. За співпраці КП "Постачальник послуг", Дергачівської організації ветеранів України та Дергачівської міської ради сьогодні родина військовослужбовців з Дергачів отримала 5 кубометрів дров для опалення власного домоволодіння.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/21_02_24/65d5ddc9a5817.jpg)
Фото КП "Постачальник послуг"
Триває підтримка родин українських захисників. За співпраці КП "Постачальник послуг", Дергачівської організації ветеранів України та Дергачівської міської ради сьогодні родина військовослужбовців з Дергачів отримала 5 кубометрів дров для опалення власного домоволодіння.
Ще декілька актуальних новин на зараз