Соціальна служба Дергачівщини отримала бусік
15 березеня, 2024 у 15:03 | 391 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото інформаційного відділу Дергачівської міської ради Як повідомляють у міській адміністрації, завдяки участі у проєкті програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах», Дергачівська міська рада отримала 9-місний мікроавтобус Fiat Ducato 250.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_03_24/65f42afc52d98.jpg)
Фото інформаційного відділу Дергачівської міської ради
Як повідомляють у міській адміністрації, завдяки участі у проєкті програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах», Дергачівська міська рада отримала 9-місний мікроавтобус Fiat Ducato 250.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз