У Слатиному гасили масштабну пожежу
29 березеня, 2024 у 10:30 | 325 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото Дергачівської міської ради За інформацією речника Дергачівського міського голови Олександра Куліка, у Слатинському старостаті невідомі підпалили сухостій на луках, а погодні умови посприяли розповсюдженню вогню. Вогнеборці спільно з місцевими волонтерами і комунальниками доклали чимало зусиль, щоб вогонь не перекинувся на приватні будинки. На щастя, вогонь вдалося приборкати і врятувати домівки людей, які проживають поруч.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/29_03_24/6606609b0795e.jpg)
Фото Дергачівської міської ради
За інформацією речника Дергачівського міського голови Олександра Куліка, у Слатинському старостаті невідомі підпалили сухостій на луках, а погодні умови посприяли розповсюдженню вогню. Вогнеборці спільно з місцевими волонтерами і комунальниками доклали чимало зусиль, щоб вогонь не перекинувся на приватні будинки. На щастя, вогонь вдалося приборкати і врятувати домівки людей, які проживають поруч.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз