Житлово-комунальний сектор громади посилили машинами та обладнанням
16 червня, 2022 у 15:37 | 277
![За інформацією виконкому Дергачівської міськради, завдяки Програмі «U-LEAD з Європою», директорці Харківського Регіонального Офісу Програми Оксані Черкас та Німецькому товариству міжнародного співробітництва громада отримала колісний навантажувач Bodcat, відрізну машина, вуличні освітлювачі, генератори та багато інших господарчо-ремонтних товарів.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/16_06_22/62ab24799e895.jpg)
За інформацією виконкому Дергачівської міськради, завдяки Програмі «U-LEAD з Європою», директорці Харківського Регіонального Офісу Програми Оксані Черкас та Німецькому товариству міжнародного співробітництва громада отримала колісний навантажувач Bodcat, відрізну машина, вуличні освітлювачі, генератори та багато інших господарчо-ремонтних товарів.
Ще декілька актуальних новин на зараз