![9 серпня відбулася позачергова XXVІІІ сесія Дергачівської міськради VIII скликання, яка пройшла в режимі відеоконференції. У її роботі взяли участь 19 депутатів. Вони розглянули 6 питань порядку денного.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/10_08_22/62f3553c087ba.jpg)
9 серпня відбулася позачергова XXVІІІ сесія Дергачівської міськради VIII скликання, яка пройшла в режимі відеоконференції. У її роботі взяли участь 19 депутатів. Вони розглянули 6 питань порядку денного.
Ще декілька актуальних новин на зараз
9 серпня відбулася позачергова XXVІІІ сесія Дергачівської міськради VIII скликання, яка пройшла в режимі відеоконференції. У її роботі взяли участь 19 депутатів. Вони розглянули 6 питань порядку денного.