У Прудянці й Цупівці найближчими місяцями газу та електрики не буде
07 листопада, 2022 у 16:53 | 1,267
![Про це повідомляють керівники громади. Найбільш зруйнованими населеними пунктами Дергачівщини визнано Прудянку, Цупівку, Шаповалівку. У них не залишилося жодних уцілілих адмінбудівель, об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, а деякі вулиці перетворені російською артилерією на руїни.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/07_11_22/63690e7793b8d.jpg)
Про це повідомляють керівники громади. Найбільш зруйнованими населеними пунктами Дергачівщини визнано Прудянку, Цупівку, Шаповалівку. У них не залишилося жодних уцілілих адмінбудівель, об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, а деякі вулиці перетворені російською артилерією на руїни.
Ще декілька актуальних новин на зараз