![Силами мешканців Цупівки на чолі зі старостою Євгеном М’ячиковим і директором Цупівської гімназії Іриною Глушач проведена робота з укриття та прибирання місцевого дитячого садочка.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/16_11_22/6374c40118109.jpg)
Силами мешканців Цупівки на чолі зі старостою Євгеном М’ячиковим і директором Цупівської гімназії Іриною Глушач проведена робота з укриття та прибирання місцевого дитячого садочка.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Силами мешканців Цупівки на чолі зі старостою Євгеном М’ячиковим і директором Цупівської гімназії Іриною Глушач проведена робота з укриття та прибирання місцевого дитячого садочка.