![На території Дергачівської громади відкрито два пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності електроенергії місцеві мешканці зможуть зігрітися, отримати теплі напої та підзарядити гаджети.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/28_11_22/63848e3dbf0cb.jpg)
На території Дергачівської громади відкрито два пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності електроенергії місцеві мешканці зможуть зігрітися, отримати теплі напої та підзарядити гаджети.
Ще декілька актуальних новин на зараз
На території Дергачівської громади відкрито два пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності електроенергії місцеві мешканці зможуть зігрітися, отримати теплі напої та підзарядити гаджети.