![Як інформує Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міськради, в ігровій кімнаті для дітей відбулося шоу, після якого малечу нагодували смачними млинцями та смаколиками.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/27_02_23/63fc7d397a247.jpg)
Як інформує Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міськради, в ігровій кімнаті для дітей відбулося шоу, після якого малечу нагодували смачними млинцями та смаколиками.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Як інформує Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міськради, в ігровій кімнаті для дітей відбулося шоу, після якого малечу нагодували смачними млинцями та смаколиками.