![На Дергачівщині розпочалися активні роботи з відновлення зруйнованих будинків. Зокрема, в межах реалізації проєкту «Підтримка відновлення України», за участі громадської організації DESPRO, швейцарських компаній Helvetas та Skat Consulting Ltd., а також Дергачівської міської ради розпочато ремонт покрівлі дахової конструкції багатоповерхового будинку 10-В по вулиці Садовій у Дергачах. Про це повідомили в міськраді.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/26_04_23/6448d3cdbb0ff.jpg)
На Дергачівщині розпочалися активні роботи з відновлення зруйнованих будинків. Зокрема, в межах реалізації проєкту «Підтримка відновлення України», за участі громадської організації DESPRO, швейцарських компаній Helvetas та Skat Consulting Ltd., а також Дергачівської міської ради розпочато ремонт покрівлі дахової конструкції багатоповерхового будинку 10-В по вулиці Садовій у Дергачах. Про це повідомили в міськраді.
Ще декілька актуальних новин на зараз