Сто безробітних вступило до лав “Армії відновлення” Дергачівщини
02 червня, 2023 у 10:28 | 499
![Дергачівська громада належить до громад Харківщини, які суттєво постраждали від російської агресії. Тому Дергачівщина ще з лютого поточного року активно включилась до проведення суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення». Про це розповідає керівник Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/02_06_23/64799a9fb2e7d.jpg)
Дергачівська громада належить до громад Харківщини, які суттєво постраждали від російської агресії. Тому Дергачівщина ще з лютого поточного року активно включилась до проведення суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення». Про це розповідає керівник Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
Ще декілька актуальних новин на зараз