![Напередодні Всесвітнього дня донора крові працівники Дергачівської військової адміністрації та міської ради взяли участь у зборі крові на потреби Збройних сил України. Про це вони повідомили в соцмережах. Кампанія з нагоди Всесвітнього дня донора в цьому році присвячена темі «Безпечна кров рятує життя» та проходить під гаслом «Здавати кров в ім’я здорового світу».](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/14_06_23/64899b2980ed3.jpg)
Напередодні Всесвітнього дня донора крові працівники Дергачівської військової адміністрації та міської ради взяли участь у зборі крові на потреби Збройних сил України. Про це вони повідомили в соцмережах. Кампанія з нагоди Всесвітнього дня донора в цьому році присвячена темі «Безпечна кров рятує життя» та проходить під гаслом «Здавати кров в ім’я здорового світу».
Ще декілька актуальних новин на зараз