![Прибирання сміттєзвалищ, благоустрій та ремонт доріг тривають на території Дергачівської громади. Про роботу протягом останніх тижнів повідомили у міській військовій адміністрації.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/03_07_23/64a273b131562.jpg)
Прибирання сміттєзвалищ, благоустрій та ремонт доріг тривають на території Дергачівської громади. Про роботу протягом останніх тижнів повідомили у міській військовій адміністрації.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Прибирання сміттєзвалищ, благоустрій та ремонт доріг тривають на території Дергачівської громади. Про роботу протягом останніх тижнів повідомили у міській військовій адміністрації.