Вітаємо з річницею визволення Дергачівщини!
11 вересня, 2023 у 16:40 | 453 | Редактор: Геннадій Хомік
![11 вересня 2022-го року Дергачівська громада була звільнена від російських окупантів завдяки героїзму воїнів Сил оборони України і партизанського руху опору, невтомній праці волонтерів, рятівників, медиків, комунальників, енергетиків, газовиків, працівників адміністрації та усіх небайдужих людей, які сьогодні своїми діями продовжують наближати перемогу. Керівник Дергачівської міської військової адміністрації громади привітав мешканців з цією подією!](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/11_09_23/64ff1946e3b40.jpg)
11 вересня 2022-го року Дергачівська громада була звільнена від російських окупантів завдяки героїзму воїнів Сил оборони України і партизанського руху опору, невтомній праці волонтерів, рятівників, медиків, комунальників, енергетиків, газовиків, працівників адміністрації та усіх небайдужих людей, які сьогодні своїми діями продовжують наближати перемогу. Керівник Дергачівської міської військової адміністрації громади привітав мешканців з цією подією!
Ще декілька актуальних новин на зараз