На Дергачівщині пройшов «Відкритий ринг»
23 жовтня, 2023 у 11:25 | 442 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![У Дергачах відбувся боксерський турнір «Відкритий ринг», у якому взяли участь спортсмени з 6-ти громад Харківської області – Дергачівської, Валківської, Богодухівської, Височанської, Люботинської та Мереф’янської. Про це повідомив відділ інформації Дергачівської міської військової адміністрації.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/23_10_23/65362f0891b8d.jpg)
У Дергачах відбувся боксерський турнір «Відкритий ринг», у якому взяли участь спортсмени з 6-ти громад Харківської області – Дергачівської, Валківської, Богодухівської, Височанської, Люботинської та Мереф’янської. Про це повідомив відділ інформації Дергачівської міської військової адміністрації.
Ще декілька актуальних новин на зараз