Арт-терапія, ляльки, спорт: як соціалізувати дітей у війну? (ВІДЕО)
28 жовтня, 2023 у 13:46 | 680 | Редактор: Галина Половик
![Війна змінила акценти в освітньому і виховному процесі, позашкільному житті дітей. Тепер на першому місці безпека учнів, учителів, вихователів. Про те, як правильно поєднати фізичне навантаження і безпеку, розповідає керівниця Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської МВА Вікторія Балюк.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/28_10_23/653cea4ea9e3a.png)
Війна змінила акценти в освітньому і виховному процесі, позашкільному житті дітей. Тепер на першому місці безпека учнів, учителів, вихователів. Про те, як правильно поєднати фізичне навантаження і безпеку, розповідає керівниця Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської МВА Вікторія Балюк.
Ще декілька актуальних новин на зараз