Визначено переможців І етапу змагань, що проводить МАН
13 грудня, 2023 у 13:06 | 457 | Редактор: Петро Ольшанський
![Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради повідомило про результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проходив у громаді у змішаному режимі.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/13_12_23/65799093e85d3.jpg)
Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради повідомило про результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проходив у громаді у змішаному режимі.
Ще декілька актуальних новин на зараз