На місці вирішимо: громадські ініціативи в Дергачах
12 лютого, 2021 у 11:48 | 754 | Редактор: Ігор Рожок
![Зараз Україна демократизується. Це видно не тільки з реформ децентралізації. Демократизується й суспільство. Організація Деркачівська Альтернатива — яскравий тому приклад. Активісти починали зі збору допомоги для АТО, а закінчили наймасштабнішим заходом у місті.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_02_21/602a53130a762.jpg)
Зараз Україна демократизується. Це видно не тільки з реформ децентралізації. Демократизується й суспільство. Організація Деркачівська Альтернатива — яскравий тому приклад. Активісти починали зі збору допомоги для АТО, а закінчили наймасштабнішим заходом у місті.
Ще декілька актуальних новин на зараз