Аграрії Дергачівщини отримали грошові ваучери
19 березеня, 2024 у 18:13 | 378 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото Дергачівської міськради За сприяння міжнародної організації Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) спільно з громадською організацією «Харківський обласний центр дорадництва» та за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду мешканці Дергачівської громади отримали 440 грошових сертифікатів (один на домогосподарство) на суму 6 688 000 грн.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/19_03_24/65f99d7e6e731.jpg)
Фото Дергачівської міськради
За сприяння міжнародної організації Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) спільно з громадською організацією «Харківський обласний центр дорадництва» та за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду мешканці Дергачівської громади отримали 440 грошових сертифікатів (один на домогосподарство) на суму 6 688 000 грн.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз