Допомога приватним домогосподарствам Дергачівщини
27 березеня, 2024 у 10:37 | 371 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фото інформаційного відділу Дергачівської міськради У Дергачах відбулась зустріч представників міжнародної організації Corus International та громадської організації «Харківський обласний центр дорадництва» з мешканцями Дергачівщини щодо реалізації проєкту «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні» на території Дергачівської громади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/27_03_24/6603f6fdc09bc.jpg)
Фото інформаційного відділу Дергачівської міськради
У Дергачах відбулась зустріч представників міжнародної організації Corus International та громадської організації «Харківський обласний центр дорадництва» з мешканцями Дергачівщини щодо реалізації проєкту «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні» на території Дергачівської громади.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз