Інтеграція ветеранів у суспільство як соціальна проблема
12 січня, 2024 у 14:21 | 425 | Редактор: Петро Ольшанський
![Інтеграція ветеранів у суспільство як соціальна проблема Дергачівщина долучається до програм реінтеграції ветеранів російсько-української війни! Ефективне та повноцінне повернення ветеранів у громадянське суспільство – це величезна соціальна проблема, вирішувати яку потрібно вже зараз. Про це розповів керівник громади В’ячеслав Задоренко на зустрічі з працівниками соціальної сфери.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/12_01_24/65a112a13304f.jpg)
Дергачівщина долучається до програм реінтеграції ветеранів російсько-української війни! Ефективне та повноцінне повернення ветеранів у громадянське суспільство – це величезна соціальна проблема, вирішувати яку потрібно вже зараз. Про це розповів керівник громади В’ячеслав Задоренко на зустрічі з працівниками соціальної сфери.
Ще декілька актуальних новин на зараз