Війна та освіта: як Дергачівщина долає виклики?
13 лютого, 2024 у 15:05 | 401 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Фрагмент відеозапису Керівник громади В. Задоренко 10 лютого взяв участь у дискусії «Як громади долають виклики війни?», що відбулася у Києві в межах заходу «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення», організованого благодійним фондом «SavED» за підтримки Міністерства освіти і науки України.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/13_02_24/65cb4f2c5b8ab.png)
Фрагмент відеозапису
Керівник громади В. Задоренко 10 лютого взяв участь у дискусії «Як громади долають виклики війни?», що відбулася у Києві в межах заходу «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення», організованого благодійним фондом «SavED» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз